ДОНАЦИЈА МИНИСТАРСТВА ПРОСВЕТЕ

ДОНАЦИЈА МИНИСТАРСТВА ПРОСВЕТЕ

Ученици и наставници Основне школе ,,Светозар Марковић“ из Бродарева добили су савремену компјутерску опрему од стране Министарства просвете науке и технолошког развоја Републике Србије на чему им се посебно захваљујемо.

Квалитетна опрема која се састоји од 43 савремена десктоп рачунара и три штампача је већ отпочела да се примењује у настави  у издвојеним одељењима. Опрема се савремена дигитална учионица са свим модерним дидактичким средствима и служиће за реализацију и извођење наставе за све ученике. Сопственим средствима је опремљен кабинет у предметној настави а у ИО Орашац кроз пројекат Фондације Ана и Владе Дивац. Школа се захваљује председнику Републике Србије господину Александру Вучићу, председници Владе Републике Србије госпођи Ани Брнабић, министру и првом подпредседнику Владе господину Бранку Ружићу, начелнику Школске управе Ужице господину Влади Живановићу као и свим запосленима који су дали свој допринос да се овај, за нас изузетно значајан пројекат спроведе. Очекујемо и отворени смо за нове пројекте и улагања у нашу школу и локалну заједницу.