Radno i za vreme raspusta

Radno i za vreme raspusta

U toku je zimski raspust za učenike osnovnih i srednjih škola u Republici Srbiji. Ipak, u Osnovnoj školi ,,Svetozar Marković“ u Brodarevu danas je bilo radno. Svi zaposleni su, nakon novogodišnjih i božićnih praznika, došli u školu i pristupili radu. Uz poštovanje svih epidemioloških mera održani su sastanci odeljenjskih veća i planirani su sastanci timova. Obzirom da nastave nema, da su učenici na raspustu, ovo vreme će nastavnici i učitelji iskoristiti da unaprede svoj rad kroz usaglašavanje planova, priprema, kriterijuma pri ocenjivanju učenika i razmeniće iskustva iz prakse sa svojim kolegama a sve u cilju unapređenja nastavnog procesa. Predstoje školska i opštinska takmičenja pa će deo raspusta biti iskorišćen i za pripremu učenika koji imaju želju i ambiciju da se takmiče.