OD PONEDELJKA ĐACI OD PRVOG DO ČETVRTOG RAZREDA U KLUPAMA, OSTALI NA KOMBINOVANOJ NASTAVI

ByDenijal Duran

Nastava u drugom polugodištu počinje u ponedeljak 24. januara, kao što je i bilo planirano. S obzirom na nepovoljnu situaciju sa korona virusom Krizni štab i Tim za škole doneli su odluku kako će osnovci pohađati nastavu.

Odlučeno je da svi đaci od prvog do četvrtog razreda krenu u školu od ponedeljka (prvi model).

Stariji osnovci, od petog do osmog razreda ići će u školu po kombinovanom modelu (po grupama). To znači da će grupa A u ponedeljak pratiti nastavu neposredno u školi, dok će grupa B nastavu pratiti onlajn.

Treba podsetiti da su svi učenici i zaposleni obavezni da se pridržavaju svih propisanih mera zaštite od širenja korona virusa.

Denijal Duran administrator