DEČURLIJADA 2022

DEČURLIJADA 2022

„DEČURLIJADA“ je međuopštinska manifestacija takmičarskog karaktera koja kroz pesmu i igru promoviše sportsku i opštu kulturu upravo kod one populacije koja je u uzrastu kada je takav vid popularisanja najpotrebniji, a to su naravno deca. Manifestacija je namenjena školskom uzrastu od prvog do osmog razreda i sastoji se iz disciplina „Znanje“ i „Sport“.

Učenici naše škole su pokazali ono što smo očekivali od njih: visok nivo znanja, takmičarskog duha i fizičke spremnosti i veština.

Od ukupno 8 ekipa, uspeli su da se plasiraju u polufinale a zatim i u finale gde su uspeli da pobede i osvoje prvo mesto.

Čestitamo učesnicima i nastavnicima koji su ih pripremali za ovu manifestaciju. Nadamo se da će učenici uspeti da sve ovo ponove i naredne godine. Mi smo tu da navijamo za njih i da im budemo podrška. Bravo!