Индивидуализацијом до бољих резултата

ByРатко Ракоњац

Индивидуализацијом до бољих резултата

Завршили су се новогодишњи и божићни празници, ученици одбројавају још десет дана до повратка у школске клупе, али то није омело учитеље и наставнике ОШ „Светозар Марковић“ да почну са припремама како би што успешније стартовала настава у другом полугодишту.

У новоопремљеном информатичком кабинету стручне сараднице Самара Калтак и Џенита Мезилџић одржале су предавање и презентацију на тему „План мера индивидуализације и израда педагошког профила“ у два термина најпре за наставнике разредне а потом и за наставнике предметне наставе. Након уводног предавања наставници су се укључили у дискусију и разменили лична искуства уз примере добре праксе.

Током следеће недеље наставиће се са обукама како би наставници поспешили своје компетенције а све у циљу унапређења наставног процеса.

Ратко Ракоњац administrator

Професор географије