Đačka zadruga ,,Polimka“ u usponu

ByErvina Bećirović

Đačka zadruga ,,Polimka“ u usponu

Ministarstvo prosvete raspisalo je javni poziv za podnošenje prijava za dodelu finansijskih sredstava radi unapređenja uslova rada učeničkih zadruga ustanovama koje vrše delatnost osnovnog obrazovanja i vaspitanja u Republici Srbiji.

Sredstva koja Ministarstvo opredeljuje ovim programom mogu se koristiti za realizaciju predloženog programa učeničke zadruge, kao i za nabavku mašina, opreme, sredstava i materijala za rad učeničkih zadruga.

Naša škola je poslala prijavu sa razrađenim projektom o čemu ćemo vas obavestiti kada isti bude realizovan. Ministarstvo prosvete odobrilo je projekat i Učenička zadruga ,,Polimka“ je dobila finansijska sredstva. Ponosni smo na ovaj važan korak u razvoju naše Zadruge!

Ervina Bećirović editor