ПОЧЕЛА ЈЕ НОВА ШКОЛСКА ГОДИНА

ПОЧЕЛА ЈЕ НОВА ШКОЛСКА ГОДИНА

Тачно у 8 часова, након интонирања химне Републике Србије, огласило се школско звоно и најавило почетак нове школске године.

Учитељи су са осмехом дочекали своје ђаке и упутили их до учионица у којима ће још једну годину стицати нова знања и вештине. У школском дворишту остала су само мала, озарена лица будућих првака, који су са зебњом и нестрпљењем ишчекивали да упознају своје нове учитеље и учитељице.

Ове године у школске клупе наше школе сешће 39 првака.

Директор школе, Амел Курбеговић, пожелео је добродошлицу новим ученицима и истакао да је школа њихов други дом.

Општина Пријепоље и ове године обезбедила је ранчеве за све ученике првог разреда и издвојила је новчану помоћ за набавку уџбеника. Након једне деценије, школско звоно се огласило и у издвојеном одељењу Горњи Страњани уз помоћ и залагање директора школе, као и руководства Општине Пријепоље.

Свим ђацима желимо срећну и успешну школску годину!