МОЈА ШКОЛА-ПИСМО ШКОЛИ

МОЈА ШКОЛА-ПИСМО ШКОЛИ

Тематски дан, организован у нашој школи који представља креативну и едукативну активност намењену ученицима да изразе своје мишљење о школи, предложе идеје за унапређење школског живота, и да поделе своја искуства и осећања о образовању. Овај тематски дан организован је у оквиру Дечије недеље, са циљем да деца учествују у креирању позитивних промена у својој школској заједници.

Наставници су искористили прилику да са ученицима обнове форму писања писама, која је већ одавно застарела. Кроз корелацију садржаја различитих наставних предмета ученици су исказали своју захвалност, жеље и потребе, а затим су своје замисли представљали ликовним радовима. Овај дан је био прилика да управа школе добије повратне информације директно од ученика. Потрудили смо се да се управо ученици осећају као важан део заједнице у којој њихов глас може довести до позитивних промена.