• Kontakt: +381(0) 33 777 102
  • e - mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Raspored individualnih razgovora sa od.starešinama i predmetnim nastavnicima

RASPORED

INDIVIDUALNIH RAZGOVORA SA RODITELJIMA

ZA

ŠKOLSKU 2017/18.GODINU

                                               

RAZREDNA NASTAVA

MATIČNA ŠKOLA –  stara školska zgrada

R.br

Prezime i ime nastavnika

Odeljenski starešina

Dan

Vreme

Prostorija za razgovor

1.

Vujisić Zoran

1/1

PETAK

8,00 – 8,45h

Zbornica

2.

Henjaš Azra

1/2

UTORAK

9,55 – 10,40h

Zbornica

3.

Hanić Suad

2/1

PONEDELJAK

11,20 – 12,20h

Zbornica

4.

Rovčanin Džemila

2/2

ČETVRTAK

10,00 – 10,45 h

Zbornica

5.

Dučić Bojan

2/3

UTORAK

10,45 – 11,30h

Zbornica

6.

Jejna Mustafa

3/1

PETAK

10,45 – 11,30h

Zbornica

7.

Delendžić Denisa

3/2

SREDA

11,30 – 12,15h

Zbornica

8.

Kurbegović Amel

3/3

SREDA

9,50 – 10,35h

Zbornica

9.

Gluščević Dragić

4/1

PETAK

9,55 – 10,40h

Zbornica

10.

Mujezinović Senada

4/2

PONEDELJAK

10,00 – 10,45h

Zbornica

11.

Duraković Sanel

Nastavnik engleskog j.

PETAK

8,50 – 9,35h

Zbornica

12.

Bogdanović Nataša

Nastavnik engleskog j.

ČETVRTAK

10,45 – 11,30h

Zbornica

13.

Duran Azra

Nastavnik bosanskog j.

PONEDELJAK

10,00 – 10,45h

Zbornica

  Pedagog škole

                                                                                                                                                Dženita Mehović

 

 

 

 

RASPORED INDIVIDUALNIH RAZGOVORA SA RODITELJIMA

ZA ŠKOLSKU 2017/18.

PREDMETNA NASTAVA

MATIČNA ŠKOLA –nova školska zgrada

R.br

Prezime i ime nastavnika

Odeljenski starešina

Dan

Vreme

Prostorija za razgovor

Broj

učion.

1.

Ćosović Samira

5/1

Sreda

1045-1130

Kabinet srpskog jezika

25

2.

Muškić Adnan

5/2

Ponedeljak

1100-1200

Kabinet fizičkog vaspitanja

25

3.

Kriještorac Enis

5/3

Ponedeljak

1000-1045

Kabinet fizičkog vaspitanja

25

4.

Bogdanović Nataša

6/1

Četvrtak

1130-1200

Kabinet stranih jezika

16

5.

Kučević Denisa

6/2

Ponedeljak

1045-1130

Kabinet stranih jezika

16

6.

Planić Maida

7/1

Ponedeljak

955-1040

Kabinet srpskog jezika

13

7.

Šemović Selva

7/2

Ponedeljak

845-930

Kabinet istorije – geografije

9

8.

Husović Mersudin

7/3

Petak

1225-1310

Kabinet matematike

11

9.

Hanić Sanela

8/1

Četvrtak

1000-1040

Kabinet biologije

4

10.

Kartal Milanko

8/2

Utorak

1225-1310

Zbornica – nova školska zgrada

 

 

PREDMETNA NASTAVA

MATIČNA ŠKOLA –nova školska zgrada

R.br

Prezime i ime nastavnika

Dan

Vreme

Prostorija za razgovor

Broj

učion.

1.

Srna -Lamežević Dženita

Petak

1045-1130

Kabinet fizike

23

2.

Hadžagić Nadžija

Četvrtak

1310-1400

Kabinet istorije – geografije

9

3.

Alomerović Admir

Ponedeljak

1135-1220

Kabinet istorije – geografije

9

4.

Jezdović Nikola

Četvrtak

1310-1400

Kabinet likovne kulture

18

5.

Sredojević Dušica

Petak

850-930

Kabinet srpskog jezika

13

6.

Kurtović Zlatan

Utorak

1045-1130

Kabinet matematike

26

7.

Vasojević Dragana

Sreda

850-930

Kabinet informatike

14

8.

Sudžuk Maida

Utorak

1045-1130

Kabinet likovne kulture

18

9.

Alomerović Denis

Utorak

1045-1130

Kabinet ruskog jezika

15

10.

Spahić Denis

Ponedeljak

1000-1100

Kabinet TIO

14

11.

Vukašinović Tatjana

Utorak

1000-1040

Kabinet hemije

23

                                                                                                                                                 Psiholog škole

 

                                                                                                                                                Samra Hadžibulić

Za sva pitanja i sugestije obratite se našoj IT podršci - Izrada i dizajn Denis Spahić

Korisni linkovi