konkurs

OSNOVNA ŠKOLA „SVETOZAR MARKOVIĆ“

BRODAREVO

RASPISUJE

LIKOVNI KONKURS „ĐAČKA UNIFORMA“

OŠ“Svetozar Marković“ Brodarevo raspisuje likovni  konkurs za najbolje dizajnersko rešenje đačke uniforme. Na konkursu mogu učestvovati učenici od 1. do 8. razreda, roditelji, nastavnici, stručni saradnici.

Izbor iz predloženih dizajnerskih rešenja izvršiće predstavnici Školskog odbora.

Pozivamo učenike, roditelje, nastavnike i stručne saradnike da se odazovu konkursu. Rok za dostavljanje radova je 20.02.2017.godine.

Radove dostaviti psiho – pedagoškoj službi.

Direktor škole

Šefket Šehović